Terviserännak 2020

Terviserännak on aeg iseendale. See on teekond teadlikuma tervema ning tervikliku “minani” ja on suunatud kõigile, keda see teema kõnetab
gomera1

Teekonna terviseni leiab 2020. aastal 12-19. märtsil. ilusal Tenerife saarel Costa del Silencias. Külastame laagri aja jooksul Tenerife erinevaid piirkondi ja seilame ka merel Seal saavad osalejad eemalduda igapäevasest rutiinist ja vahelduseks keskenduda endasse.

Sihtgrupp on eestlased ülemaailma, saame lisaks tervise teemale ka omavahel kogemusi jagada. Kuidas eestlane tunneb ennast maailma eri paikades.

Käsitletavad teemad:

  • Igapäevased pinged ja pikaajaline stress. Selle mõju kehale.
  • Terves kehas terve vaim . Keha all mõtleme nii füüsilist kui hingelist tervist
  • Võimalike probleemide  märkamine ja mida siis teha saab.  Praktilised võtted ja käitumised
  •  Manuaalteraapia vastuvõtud. Elu kvaliteeti mõjutavad ka erinevad kroonilised valud. Manuaalterapeudi vastuvõtud ja nõuanded. ( sisalduvad hinnas)

Tegevus toimub Tenerifel, laagri aja jooksul toimub ka rännakuid, kus ööbime telkides looduskaunis kohas mere ääres.

Terviserännaku ajal anname sulle nõuandeid iseenda ning teiste tunnetamisel, aitame sind elu harjumuste ning rütmi muutmisega. Mugavustsoonist väljudes ning öeldes lahti kahjulikest harjumustest, tekib võimaluse kõike lihtsamini omaks võtta ning kinnistada. Muutud teadlikumaks, enesekindlamaks ning oskad edaspidi aidata ennast erinevate seisundite puhul. Sellel teekonnal on juhendajaks Andrei Kipper (Manuaalterapeut, spordimassažiterapeut tase VI, RMT, õppejõud-koolitaja)


Kohtade arv on piiratud. Kui on soov tulla kogu perega, siis on võimalik seda korraldada.

Terviserännaku maksumus 50.- euri (sisaldab kõiki tegevusi ja majutust) Lisanduvad transpordikulud (lennukipiletid).

Vajadusel aitame osalejaid piletite leidmisel. Transpordi lennujaamast ööbimispaika kooskõlastame vastavalt lennugraafikule. On võimalus osaleda ka osadel päevadel, seda eelneval kokkuleppel ning hinna lepime eraldi kokku.

Email: elukaar@gmail.com
Projektijuht: Martin Kipper